راهنمای خرید محصولات فروشگاه ITStockPro

از زمانی که خرید کالا به صورت مجازی (اینترنتی) گسترش یافته، سودجویان بسیاری پا به این عرصه نهاده اند و از اعتماد مردم سو استفاده های بسیاری میکنند.

راهنمای خرید محصولات میتواند کمک شایانی به ایجاد احساس خریدی امن و مطمئن به مشتریان گرامی را فراهم آورد. مجموعه ITStockPro همواره سعی بر آن داشته تا با فراهم آوردن شرایطی ایمن و آسان، تجربه خریدی خوب را برای مشتریان به ارمغان بیاورد.

شرح فرآیند خرید:

اغلب کالاهای ارائه شده در فروشگاه تجهیزات کارکرده الکترونیکی می باشد. جذب اعتماد مخاطبین برای خرید کالای دیجیتال کارکرده کاری بسیار دشوار خواهد بود. از این رو فروشگاه ITStockPro جهت بالا بردن حداکثری اعتماد مشتریان خود، تصمیم گرفته که از این فروشگاه جهت ویترین و معرفی محصولات استفاده نماید و فروش کالا به صورت حضوری و یا تلفنی باشد. و همچنین محصولات را در محل مشتری نصب و راه اندازی نماید.

 

مراحل خرید کالا:

در مرحله اول پس از انتخاب کالای مورد نظر در سایت ITStockPro سعی نمایید اطلاعات و مشخصات کالا ها را بررسی نموده ، در صورت نیاز به مشاوره، با ما تماس بگیرید و از انتخاب کالا مطابق با نیاز خود اطمینان حاصل نمایید

پس از حصول اطمینان از انتخاب کالا، جهت اطمینان از موجودی مورد نیاز و اطلاع از قیمت دقیق کالا (کالاهایی که قیمت درج نشده است) با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید. تا هماهنگی های لازم جهت تسویه حساب و ارسال کالا انجام پذیرد

 

 

0/5 (0 نظر)