ماژول 10 کیلومتر

ماژول 10G HUAWEI 10KM

ماژول فیبر نوری هواوی Huawei SFP Plus 10G-1310nm-10km-SM

پارت نامبر: 34060495

10G-1310nm-10km-SM-SFP Plus
MTRS-02x13G

Optical Transceiver ,  SFP+ -1310nm-9.8G–8.2dBm-0.5dBm–10.3dBm-LC-SM 10KM

توضیحات

ماژول فیبر نوری هواوی HUAWEI SFP PLUS 10G-1310NM-10KM-SM

ماژول فیبر نوری هوآوی مدل SFP+ 10G-1310nm-10km-SM برای کار در طول موج 1310 نانومتر طراحی شده است. از این ماژول می توان برای انتقال داده بانرخ انتقال 10گیگابیت بر ثانیه، تا سقف فاصله 10 کیلومتر با فیبرهای سینگل مود استفاده کرد. .  نوع کابل فیبر نوری که پشتیبانی میکند از نوع کانکتور LC و فیبر سینگل مد می باشد.

این ماژول در بسته بندی اورجینال 6 تایی شرکت هواوی ارائه می گردد.
محصول دیگر مشابه با پشتیبانی تا فاصله 1.4 کیلومتر پارت نامبر 34060987 میباشد

مشخصات دقیق:
پارت نامبر:  34060495
مدل:

HUAWEI

10G-1310nm-10km-SM-SFP Plus
MTRS-02x13G
Optical Transceiver ,  SFP+ -1310nm-9.8G–8.2dBm-0.5dBm–10.3dBm-LC-SM 10KM

توضیحات تکمیلی

وضعیت ظاهری

وضعیت کالا

نو

گروه کالا

, ,

فعلا نظری موجود نیست.

نقد خود را اضافه کنید